┄♛┄UniversexHereos┄♛┄
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg, Rpg Real, DC, Marvel, Korean, Fantasy
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I dodge the blast, and apologize for collateral damage.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
☆ ᴀᴇsᴛʜᴇᴛɪᴄ sᴏᴜʟ ★

☆ ᴀᴇsᴛʜᴇᴛɪᴄ sᴏᴜʟ ★


Mesaje : 4
Data de inscriere : 18/03/2016
Localizare : ♡ in my own special hell ♡

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty
MesajSubiect: I dodge the blast, and apologize for collateral damage.   I dodge the blast, and apologize for collateral damage. EmptyVin Mar 25, 2016 10:53 pm


 You’re truly an extraordinary specimen;
 I look forward to breaking you

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Oie_XXO0S7pZZCDP
 Does that outfit help you bury your feelings? Hiding your true self?



 




Privea in jurul sau incercand sa se orienteze, dar ii era cam greu, era confuz, si tusea din cand in cand din cauza fumului des din aer, muzica era foarte tare, dar galagia din jurul lui, toate acele voci, il faceau sa creada ca muzica era de fapt doar una dintre micile sale probleme acolo.
Nu era genul care sa stea prin cluburi, nu-l vedeai des pe acolo, el avea o alta conceptie despre 'distractie', si clar nu i se parea distractiv sa te ineci in fum de tigare, sa nu auzi nimic din cauza muzicii si sa tipi ca tampitul la cei din jur daca vrei sa comunici.
In noaptea aceea nu era acolo de placere, si avea lucruri mai importante de facut decat sa se planag de atmosfera. Tocmai se trezise dintr-un vis de-al lui si putea sa jure ca aici era locul unde se intamplase accidentul, problema era ca uitase deja daca persoana din vis era de sex feminin sau masculin, avea sa afle cat de curand, sau de loc...uneori intamplarile din visele lui aveau loc dupa saptamani sau luni, dar voia sa faca un bine, asa ca era aici, privind confuz in jur, incercand sa-si aduca aminte cate ceva din vis,d aca-i parea macar o anumit lucru cunoscut.








Sus In jos
Polaris

Polaris


Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/03/2016

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty
MesajSubiect: Re: I dodge the blast, and apologize for collateral damage.   I dodge the blast, and apologize for collateral damage. EmptySam Mar 26, 2016 2:21 am

Club. Club....acest cuvant ma facea sa tremur usor dar cu toate astea mergeam des acolo. Prietenii mei stateau extrem de mult in acel loc chiar daca in unele momente, eu as alege linistea. Cu toate acestea, mereu mergeam cu ei, eram vesela si dansam non-stop. Macar asa, puteam sa ma distrez in asa loc.
Privirea mea incepu sa analizeze cu atentie usa clubului pe care am deschis-o. M-am uitat prin jurul meu, dorind parca sa nu fie vreun inamic in jurul meu. Am mers pana la bar, mi-am luat un pahar cu suc iar dupa, pasii m-au dus pana la o masa, goala. Oare unde erau oamenii astia? Sper ca nu voi ajunge sa stau  singura chiar astazi. Doar nu am venit  aici degeaba. Seara aceasta deja se anuntase a fi una lunga chiar daca eu sunt impotriva. Tot ce imi doream este sa stau acasa si sa mananc dulciuri sau sa merg sa ma antrenez. Dar acum, asta e, trebuia sa ma adaptez si sa merg mai departe cu aceasta situatie.
Sus In jos
☆ ᴀᴇsᴛʜᴇᴛɪᴄ sᴏᴜʟ ★

☆ ᴀᴇsᴛʜᴇᴛɪᴄ sᴏᴜʟ ★


Mesaje : 4
Data de inscriere : 18/03/2016
Localizare : ♡ in my own special hell ♡

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty
MesajSubiect: Re: I dodge the blast, and apologize for collateral damage.   I dodge the blast, and apologize for collateral damage. EmptyDum Mar 27, 2016 11:25 am


 You’re truly an extraordinary specimen;
 I look forward to breaking you

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Oie_XXO0S7pZZCDP
 Does that outfit help you bury your feelings? Hiding your true self?



 





Era usor dezorientat, nu vedea nimic care sa-i trezeasca vreo amintire, dar nici nu dorea sa plece de acolo, daca putea sa faca un bine, avea sa-l faca, chit ca ar fi trebuit sa stea o luna in acel bar, nu ca ar fi fost o persoana rabdatoare, dar era curios cu privinta la visul precedent. Voia sa intalneasca acea persoana din vis, sa vorbeasca cu ea, dar nu-si aducea aminte daca era fata sau baiat si ce se intamplase exact. In schimb, se trezise speriat in urma visului, si-a dat seama si singur ca nu urma sa aiba loc o nunta sau un spectacol cu 'happy ending'. Si daca se gandea mai bine, era practic nefolositor, ce alta putere avea in afara de a vedea viitorul? niciuna, inca nu stia cum trebuia sa actioneze.
A privit rapid in jur, mesele erau deja ocupate, si clar nu voia sa danseze, trebuia sa supravegheze localul, s-a apropiat de o masa la care statea doar o tanara blonda.
-Este liber? a zambit facand semn catre unul dintre scaune.









Sus In jos
Polaris

Polaris


Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/03/2016

I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty
MesajSubiect: Re: I dodge the blast, and apologize for collateral damage.   I dodge the blast, and apologize for collateral damage. EmptyDum Mar 27, 2016 7:42 pm

Se pare ca in seara asta aveam sa stau singura. Am inceput sa ma joc cu sucul din pahar in timp ce am oftat adanc. Macar nu stateam in pat si ma uitam la televizor. Poate aveam sa cunosc pe cineva, cine stie? Poate am norocul asta. ORicum acest club avea ciudat in el, simteam ca se va intampla ceva sau pur si simplu ca nu sunt singura care este speciala aici. M-am uitat din nou in jurul meu, intr-un mod mai analizator decat inainte, incepand sa intru in transa. Oare de ce nu au venit si restul? Puteam sa ne distram in grup mai bine astazi. Asta e acum, macar pot face ziua asta mai speciala chiar daca sunt singura. Pot asculta muzica, sa dansez si chiar sa cunosc oameni noi.
O voce groasa ma scoase din aceasta transa si brusc privirea mi se muta asupra corpului baiatului din viata mea. L-am ascultat cu atentie iar dupa am zambit usor.
-Da, este liber. Chiar te rog, spun eu incepand sa chicotesc dragut.
Acum chiar nu mai aveam sa mai stau singura, primisem o companie, draguta la prima vedere. Asta ramanea de vazut. Am intins mana spre baiat, pastrandu-mi zambetul larg pe buze.
-Eu sunt Po....Bora. Scuze, zgomotul de aici ma innebuneste mereu de cap, spun eu incepand sa zambesc fortat vazand ce greseala era sa fac in acel moment.
Nu imi vine sa cred ca pot fi asa neatenta cu chestia asta. Sunt asa de obisnuita cu persoanele din academie incat am inceput sa imi zic numele de cod decat cel adevarat. Yahh, chiar ar trebui sa nu mai stau numai pe la antrenamente si misiuni. Sper ca baiatul nu si-a dat seama si pur si simplu va crede ca este o greseala. Acum serios, care erau sansele ca eu sa fiu o fata cu puteri speciala?
Sus In jos
Continut sponsorizat





I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty
MesajSubiect: Re: I dodge the blast, and apologize for collateral damage.   I dodge the blast, and apologize for collateral damage. Empty

Sus In jos
 
I dodge the blast, and apologize for collateral damage.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
┄♛┄UniversexHereos┄♛┄ :: ✗◇City◇✗ :: Club-
Mergi direct la: